Stickman Revenge 2.

Ücretsiz strateji oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 22.23 MB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Stickman Revenge 2.
Stickman Revenge 2. indir; Heyecan dolu aksiyon sahneleri içeren bir intikam oyunu ile müthiş bir deneyim kazanabilirsiniz.

Heyecan dolu aksiyon sahneleri içeren bir intikam oyunu ile müthiş bir deneyim kazanabilirsiniz.
Bu oyun bir gecede Karanlık Güç tarafından ailesini kaybeden Stick'in öfkesidir. Hayatta kalmak için mücadele etti ve bu rakiplerin peşinden koşmaya başladı. Dünyayla savaşmak ve kurtarmak için Stickman'a enkarne olalım!
Evet savaşçı başladı!
Bu her zamankinden daha iyi Stickman Oyunları, Stickman Savaşı'nı seveceksiniz ve hayatta kalmak için savaşmaya başlayacaksınız. Denemeniz gereken Stickman Dövüş oyunu, her şey ilginç!


Özellikler:
- Etkileyici oyun Stickman Revenge ile sıkı giyotin kol yorgunluğu
- Oyun becerileri çok fazla sunuluyor.
- Farklı canavarlar ve Patron ile her harita özellikleri ve farklı saldırı modları vardır.


Nasıl oynanır:
- Giyotine -Saldırı- üzerine tıklayın, Havaya atlamak için ekranın sol tarafına basarak çöpçüyü kontrol edin.
- Air Blade sopa becerisini çok daha fazla giyotin kullanarak, Büyük ve öfkeli sopa becerisi sopa değişmesine yardımcı olur ve daha güçlü rakibe saldırır, Müdahale çubuğu becerisi, Stick'in belli bir süre içinde ölümsüz hale gelmesine yardımcı olur.
- Patronun nasıl saldırdığını ve nasıl öldürüldüğünü bilmelisin, bilersin, Stickman kazanmanın en iyi yolunu bulacaksın.
Bu oyun Stick'in öfkesini gösteren oyundur. Çünkü bir gecede Karanlık Güç tarafından ailesini kaybetti. Sopa hayatta kalmak için mücadele etti ve bu rakiplerin peşinden koşmaya başladı. Yukarıda tarif edildiği şekilde hemen oynamaya başla ve düşmanlarını yen. Eğer adımları doğru bir şekilde uygularsan düşmanlarının üstesinden gelmemen için hiçbir neden kalmayacaktır. Ailesini ondan alanları yenmesi için ona yardım et. Özellikle patronun nasıl öldürüldüğüne dikkkat et. Hem heyecan hem aksiyon birarada.

Eğlence ve aksiyon bir arada sunuluyor bu oyunda sizlere. Dünyada sevilerek oynanan bir oyundur bu oyun. Sende hemen indir ve bu eşsiz eğlenceye sen de katıl. Arkadaşlarınıza önerebileceğin mükemmel bir oyun sizlerle. Hemen ücretsiz olarak indirin ve oynamaya başlayın. Bu müthiş mücadele oyununda her şey senin elinde. Becerilerini gösterme zamanı geldi. İş başa düştü yani. Haydi durmak yok. Düşmanı yenme zamanı geldi bile. Hemen bu oyunu ücretsiz olarak indir ve düşmanlara karşı koymaya başla. Düşmanları senin geldiğini görünce bakalım korkacaklar mı? Heyecan dolu aksiyon sahneleri ile bir intikam oyunu ile müthiş bir deneyim kazanabilirsiniz. Karanlık güce karşı koyma zamanı geldi bile. Ailesini alan gücü yenmesinin sağlamalısın.
Bu oyunda Patronun nasıl saldırdığını ve nasıl öldürüldüğünü bilmelisin, bilirsin, Stickman kazanmanın en iyi yolunu bulacaksın. Büyük ve öfkeli sopa becerisi sopa değişmesine yardımcı olarak daha güçlü rakibe saldırmalısın. Ve Müdahale çubuğu becerisi, Stick'in belli bir süre içinde ölümsüz hale gelmesine yardımcı olacaktır.
Çok farklı bir oyundur bu oyun ve ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Hemen indir ve eğlencenin tadını çıkarmaya başla. Arkadaşlarınla rahatlıkla önerebileceğiniz bir oyun szilerle.

Stickman Revenge 2. indir